Firmast

Qwerty Networks - rühm projekte, mis kasutavad ühtset andmebaasi ja funktsionaalset keskkonda sotsiaalsete võrgustike loomiseks ja arendamiseks. Meie projektid on võimsad sotsiaalsed võrgustikud. Pakume võimalusi suhelda teiste osalejatega. Samuti saate sõpru leida ja huvitavaid blogisid tellida.

Projekt rahvusvaheline blogiplatvorm QWERTY.blog on tasuta teenus, mis pakub funktsionaalsust personaalsete ja ettevõtte ajaveebide säilitamiseks. Saate luua ja hooldada mitte ainult era- või ettevõtte blogisid, vaid ka avatud kogukondi, kus kõik liikmed saavad oma väljaandeid teha. Pakume blogijate privaatsust ja maksimaalset kasutatavust kogu maailmas! Me kaitseme oma kasutajaid poliitilise ja muu surve eest! Pakume maksimaalset õiguslikku tuge ja kaitset. Teie blogi ei suleta, kui on märke poliitilisest survest. Aga kui see juhtub, kaitseme alati teie huve ja sõnavabadust!

Projekt Esimene sotsiaalne võrgustik omanikele, loomaarstidele, kasvatajatele ja klubidele VetWorld.net Spetsialiseerunud sotsiaalne võrgustik Vetworld pakub kõigile, kelle tegevus on seotud lemmikloomadega, laias valikus funktsioone nii erialal kui ka rutiinsete probleemide lahendamisel. Meie võrgustik aitab teil leida spetsialiste, pöörduda nende poole abi saamiseks, jagada kogemusi kolleegidega, arutada teie lemmikloomaga seotud küsimusi, samuti reklaamida teie tooteid või teenuseid. Loodame, et meie võrk teenib veterinaararstid ja ettevõtete omanikud võimas töövahend ja professionaalse kasvu allikaks, samas kui kõik lemmikloomade omanikud leiavad oma lemmikloomadele unikaalseid võimalusi. Projekti Vetworld üksikkasutaja võimalused sõltuvad tema kutsevaldkonnast, tegelike kutseoskuste, isiklike huvide ja võrgule kehtestatud lihtsate eeskirjade järgimisest.

Projekt Saidiomanike sotsiaalne võrgustik - WMProfile.com See on täieõiguslik sotsiaalne võrgustik kõigile, kellel on veebisaidid ja Interneti-projektid (ja pole oluline, kas olete professionaalne või mitte). Lisage meie kataloogi saite, analüüsige veebisaitide veebi liikluse statistikat ja kvaliteeti, uusi sõpru ja partnereid!

Projekt Vene reklaamiagentuur "Digital Marketing".. Reklaamiagent võtab vastu tellimusi veebipõhiste reklaamikampaaniate jaoks kogu maailmas. Meie agentuuri teenuste spekter:

Need ei ole kõik meie projektid. Võtame vastu tellimusi ja oleme rõõmsad koostöö üle sotsiaalsete võrgustike, kõrgelt laaditud portaalide, maksesüsteemide arendamise ja ühise käivitamise valdkonnas. Meie juures saad usaldusväärse äripartneri!

Liitu meiega! Naudi meie võimalusi.

Meil on saadaval järgmistes keeltes:

Liitu meiega suhtlusvõrgustikes:

Telegram @QwertyNetworksBot
Facebook @qwertynetworks
Twitter @qwertynetworks

Parimate soovidega,
Qwerty Networks, just a social network!

Palun lisa

Me saatsime teile teie e-posti aadressi kinnitamiseks lingi. Ära unusta rämpsposti kausta. Kui äkki jõuab sõnum sellesse kausta, klõpsake "Ära rämpsposti!".

Kui te ei saada järgmise protokolli jooksul aktiveerimiseks linki, klõpsake siin:

Palun oota sek

Kui see katse ka ei õnnestu, soovitame registreerimiseks kasutada teist e-posti aadressi.

Oleme saatnud teile link konto aktiveerimiseks. Palun lisa


Et teenus oleks võimalikult mugav, kasutame spetsiaalseid küpsiseid, et salvestada statistilist teavet ja teavet meie kasutajate kohta. Lisaks kasutame kolmanda osapoole statistika teenuseid (nt Google). Lisateavet meie teenuse privaatsuspoliitika kohta leiate sellelt lingilt:
Konfidentsiaalsus & Cookies