Par mums

Qwerty Networks - projektu grupa, kas izmanto vienotu datubāzi un funkcionālu vidi sociālo tīklu izveidošanai un attīstībai. Mūsu projekti ir spēcīgi sociālie tīkli. Mēs piedāvājam iespējas sazināties ar citiem dalībniekiem. Varat arī atrast draugus un abonēt interesantus emuārus.

Projekts starptautiskā emuāra platforma QWERTY.blog ir bezmaksas pakalpojums, kas nodrošina funkcionalitāti personisko un korporatīvo emuāru uzturēšanai. Varat izveidot un uzturēt ne tikai privātus vai korporatīvus emuārus, bet arī atvērt kopienas, kurās visi dalībnieki var publicēt savas publikācijas. Mēs nodrošinām konfidencialitāti un maksimālu lietojamību blogeriem visā pasaulē! Mēs aizsargājam mūsu lietotājus no politiskā un cita veida spiediena! Mēs nodrošinām maksimālu juridisko atbalstu un aizsardzību. Jūsu emuārs netiks slēgts, ja ir politiskas spiediena pazīmes. Bet, ja tas notiek, mēs vienmēr aizsargāsim jūsu intereses un vārda brīvību!

Projekts Pirmais sociālo tīklu īpašniekiem, veterinārārstiem, audzētājiem un klubiem VetWorld.net Speciālais sociālais tīkls Vetworld nodrošina ikvienam, kura darbība ir saistīta ar lolojumdzīvniekiem, plašu funkciju klāstu gan profesionālajā jomā, gan rutīnas problēmu risināšanā. Mūsu tīkls var palīdzēt atrast profesionāļus, sazināties ar viņiem, lai palīdzētu, dalīties pieredzē ar kolēģiem, apspriest jautājumus, kas saistīti ar jūsu pet, kā arī reklamēt savus produktus vai pakalpojumus. Mēs ceram, ka mūsu tīkls kalpo veterinārārstiem un uzņēmumu īpašniekiem kā spēcīgs darba rīks un profesionālās izaugsmes avots, savukārt visiem mājdzīvnieku īpašniekiem būs saviem mājdzīvniekiem unikālas iespējas. Projekta Vetworld individuāla lietotāja iespējas ir atkarīgas no viņa profesionālās jomas, faktiskajām profesionālajām prasmēm, personiskajām interesēm un vienkāršu noteikumu ievērošanas mūsu tīklā.

Projekts Vietņu īpašnieku sociālais tīkls - WMProfile.com Tas ir pilntiesīgs sociālais tīkls ikvienam, kuram ir tīmekļa vietnes un interneta projekti (un nav svarīgi, vai esat profesionāls vai nē). Pievienojiet mūsu katalogam vietnes, analizējiet tīmekļa vietņu datplūsmas statistiku un kvalitāti, izveidojiet jaunus draugus un partnerus!

Projekts Krievijas reklāmas aģentūra "Digital Marketing".. Reklāmas aģentūra pieņem pasūtījumus tiešsaistes reklāmas kampaņām visā pasaulē. Mūsu aģentūras pakalpojumu spektrs:

Tie nav visi mūsu projekti. Mēs pieņemam pasūtījumus un priecājamies par jebkādu sadarbību sociālo tīklu, augsti noslogotu portālu, maksājumu sistēmu attīstības un kopīgas ieviešanas jomā. Mūsu personā Jūs iegūsiet uzticamu biznesa partneri!

Pievienojieties mums! Baudīt mūsu iespējām.

Mums ir pieejama šādās valodās:

Pievienojieties mums par sociālajiem tīkliem:

Telegram @QwertyNetworksBot
Facebook @qwertynetworks
Twitter @qwertynetworks

Ar laba vēlējumiem,
Qwerty Networks, just a social network!

Lūdzu, ņemiet vērā,

Mēs nosūtījām jums saiti, lai pārbaudītu jūsu e-pasta adresi. Neaizmirstiet pārbaudīt mapi Spam. Ja pēkšņi ziņa nonāca šajā mapē, noklikšķiniet uz "Vai nav mēstules!".

Ja nākamās minūtes laikā neesat saņēmis e-pastu ar saiti uz aktivizēšanu, noklikšķiniet šeit:

Lūdzu uzgaidiet sek.

Ja šis mēģinājums arī neizdodas, ieteicams reģistrācijai izmantot citu e-pasta adresi.

Mēs esam nosūtījuši jums saites, lai aktivizētu savu kontu. Lūdzu, ņemiet vērā,


Lai padarītu mūsu pakalpojumu pēc iespējas ērtāku, mēs izmantojam īpašus sīkfailus, lai saglabātu statistikas informāciju un informāciju par mūsu lietotājiem. Turklāt mēs izmantojam trešās puses statistikas pakalpojumus (piemēram, Google). Plašāku informāciju par mūsu pakalpojuma konfidencialitātes politiku var atrast šajā saitē:
Konfidencialitāte & Cookies