O nás

Qwerty Networks - skupina projektov, ktoré využívajú jednotnú databázu a funkčné prostredie na vytváranie a rozvoj sociálnych sietí. Naše projekty - sú silné sociálne siete. Poskytujeme príležitosti na komunikáciu s ostatnými účastníkmi. Môžete tiež nájsť priateľov a prihlásiť sa na odber zaujímavých blogov.

Projekt medzinárodnej blogovej platformy QWERTY.blog je bezplatná služba, ktorá poskytuje funkčnosť pre udržiavanie osobných a firemných blogov. Môžete vytvárať a udržiavať nielen súkromné ​​alebo firemné blogy, ale aj otvorené komunity, v ktorých môžu všetci členovia vydávať svoje publikácie. Poskytujeme súkromie a maximálnu použiteľnosť pre blogerov po celom svete! Chráňme našich používateľov pred politickým a iným tlakom! Poskytujeme maximálnu právnu podporu a ochranu. Váš blog nebude uzavretý, ak budú existovať známky politického tlaku. Ak sa to stane, budeme vždy chrániť vaše záujmy a slobodu prejavu!

Projekt Prvá sociálna sieť majiteľov, veterinárnych lekárov, chovateľov a klubov VetWorld.net Špecializovaná sociálna sieť Vetworld poskytuje každému, ktorého činnosť súvisí s domácim miláčikom, širokú škálu funkcií v profesionálnej oblasti a pri riešení bežných problémov. Naša sieť vám môže pomôcť nájsť profesionálov, kontaktovať ich za pomoc, zdieľať skúsenosti s kolegami, diskutovať o všetkých otázkach týkajúcich sa vášho domáceho maznáčika, ako aj propagovať svoje produkty alebo služby. Dúfame, že naša sieť bude slúžiť pre veterinárnych lekárov a majiteľov podnikov ako silný pracovný nástroj a zdroj profesionálneho rastu, zatiaľ čo všetci majitelia domácich zvierat nájdu jedinečné príležitosti pre svojich domácich miláčikov. Príležitosti individuálneho používateľa projektu Vetworld závisia od jeho oblasti zamestnania, skutočných profesionálnych zručností, osobných záujmov a dodržiavania jednoduchých pravidiel stanovených v našej sieti.

Projekt Sociálna sieť majiteľov stránok - WMProfile.com Je to plnohodnotná sociálna sieť pre každého, kto má webové stránky a internetové projekty (a nezáleží na tom, či ste profesionál alebo nie). Pridajte stránky do nášho katalógu, analyzujte štatistiky a kvalitu webovej návštevnosti vašich stránok, vytvorte nových priateľov a partnerov!

Projekt Ruská reklamná agentúra "Digital Marketing".. Reklamná agentúra prijíma objednávky na online reklamné kampane po celom svete. Škála služieb našej agentúry:

Nie sú to naše projekty. Prijímame objednávky a sme spokojní s akoukoľvek spoluprácou v oblasti vývoja a spoločného spustenia sociálnych sietí, vysoko nabitých portálov, platobných systémov. V našej osobe získate spoľahlivého obchodného partnera!

Pridajte sa k nám! Užite si naše príležitosti.

Sme k dispozícii v nasledujúcich jazykoch:

Pripojte sa k nám na sociálnych sieťach:

Telegram @QwertyNetworksBot
Facebook @qwertynetworks
Twitter @qwertynetworks

S pozdravom,
Qwerty Networks, just a social network!

Vezmite prosím na vedomie,

Poslali sme vám odkaz na overenie vašej e-mailovej adresy. Nezabudnite skontrolovať priečinok Spam. Ak sa náhle dostane správa do tejto zložky, kliknite na tlačidlo "Do not Spam!".

Ak v priebehu ďalšej minúty nedostanete e-mail s odkazom na aktiváciu, kliknite sem:

Prosím čakajte sec.

Ak sa tento pokus tiež nepodarí, odporúčame použiť inú e-mailovú adresu na registráciu.

Sme vám poslali odkaz pre aktiváciu vášho účtu. Vezmite prosím na vedomie,


Aby sme našu službu čo najviac vyhovovali, na ukladanie štatistických informácií a informácií o našich užívateľoch používame špeciálne súbory cookie. Okrem toho používame štatistické služby tretích strán (napr. Google). Viac informácií o zásadách ochrany osobných údajov našich služieb nájdete na tomto odkazu:
Dôvernosť informácií & Cookies